Masa - Sosyal Etkinlik AğıMasa uygulamasında aç
Uygulamada Aç
Hesabınızı Silin
HESABIMI SİLİN

Hakkımızda

Hakkımızda
Masa, sosyalleşme odaklı etkinlik ve topluluk yönetimi platformudur.

Masa uygulaması ile kendi etkinliğini düzenlemek, duyurmak ve biletlemek artık çok kolay. Yaratıcılığını kullanarak istediğin mekanda ve zamanda bir sahne, atölye, sergi, davet, konser oluşturup takipçilerinle paylaşabilir, bundan gelir elde edebilirsin. Aynı zamanda başkalarının düzenlediği etkinliklerden anında haberdar olabilirsin. Nerede, ne zaman kimler hangi amaçla bir araya gelecek öğrenebilir, dilediğine katılabilirsin. Her neredeysen en yakınındaki etkinlikleri haritada görüntüleyebilirsin. Gel Masa’nı kur ya da dilediğin Masa’da yerini al. Emeğin, zamanın, kültürün, sohbetin, sesin, müziğinle ya da ne paylaşmak istiyorsan onunla insanlara ulaş.

Katıl, davet et. Anlat, dinle. Öğren, öğret. Gör, göster. Ye, yedir. Eğlen, eğlendir. Gez, gezdir. Ilham al, ilham ol. Destekle, para kazan.

Hakkımızda
 • Tek Platform

  Masa sayesinde, etkinlik oluşturma, biletleme, tanıtma ve yönetme gibi tüm ihtiyaçlar tek platformda toplanmıştır.

 • Hedef Kitle Odaklı

  Bir sosyal ağ olarak Masa, şehrin enerjisine katılmak isteyen insanları bir araya getirerek etkinlikler için segmente edilmiş hazır müşteri kitlesi oluşturmaktadır. Profil özelliği sayesinde hedef kitle analizleri kolaylaşır.

 • Her Ölçekte Etkinlik Oluşturma
  1. Bireysel Etkinlikler
  2. Mikro Etkinlikler
  3. Dev Organizasyonlar

  Masa’da birebir eğitimlerden arkadaş buluşmalarına, mikro etkinliklerden büyük organizasyonlara her ölçekte etkinlik bulmak mümkündür. Bu sayede hem küçük işletmeler ve kurumlar mikro etkinlikler düzenleyebilir hem de bireylerin ve arkadaş gruplarının sosyal etkinlik ihtiyacı karşılanmış olur. Bununla birlikte, masa büyük organizasyon şirketlerinin etkinliklerini düzenleyebilceği ve yönetebileceği güçlü bir altyapı da sunar.

 • Gerçek Ağlar Yaratma

  Masa’nın yüz yüze etkinlikleri sayesinde insanlar şehrin enerjisinde zengin bir deneyim dünyası eşliğinde gerçek bağlantılar kurarak sosyalleşebilir. Profil özelliği sayesinde dijital kimlikler gerçek hayatta karşılık bulur.

 • Kişiye Özelleşmiş Zengin İçerik

  Masa sadece istediğimiz etkinliklerin katılım ve biletlemesinin yönetildiği bir araç değil, kendi ilgi alanımıza, kriterlerimize ve coğrafi yakınlığa göre yüzlerce etkinliği keşfedeceğimiz zengin bir platformdur.

Şehrin İlk Sosyal Etkinlik Ağı

Masa’da yerini al, heyecanın, eğlencenin tadını çıkar

Hemen Katıl
Yakınındaki Deneyimleri Keşfet

Sana en yakın, en yeni etkinlikleri kolayca bul, dilediğine katıl

Keşfet
Kendi Masa’nı Kur, Gelir Elde Et

Etkinliklerini düzenle, yönet, biletle, tanıt ve yeteneklerini gelire çevir

Masa Oluştur
Masa’yı Takip Et
Yukarı Çık